RELAZZO - terasové pochozí rošty

Terasové pochozí pororošty Vám umožní vytvoření individuálního vzhledu Vašeho prostoru bez omezení. Přejete si moderní, klasické nebo nadčasově elegantní řešení – RELAZZO perfektně vyjádří Váš životní styl i Vaši individualitu.

Pro vytvoření Vaší terasy, balkonu nebo zahradní cestičky máte k dispozici 6 různých barevných odstínů a 2 možnosti povrchové úpravy. Přidanou hodnotu tvoří kvalitní systémové komponenty, např. bodové osvětlení z ušlechtilé oceli – které dodají Vaší terase působivou atmosféru.

Firma REHAU vsadila u systému RELAZZO na vývoj vlastní receptury RAUWOOD, který je základem pro výjimečné vlastnosti finálního materiálu. Ekologický high- tech materiál, ve kterém se pojí přirozenost dřeva s výhodami moderních polymerů. Nejlepší předpoklad pro dlouhou životnost Vaší terasy.

Při výrobě pororoštů RELAZZO se využívá 50% zbytkového dřeva z evropské produkce, a tím se i Vy rozhodujete pro ekologické řešení ve srovnání s využitím tropických a tvrdých dřevin. A navíc jsou pororošty plně recyklovatelné.

On-line konfigurátor RELAZZO  (na stránkách výrobce)

Prospekt RELAZZO  (pdf 926kB)

Technické informace RELAZZO  (pdf 405kB)

Montážní návod RELAZZO  (pdf 1981kB)

RELAZZO - terasové pochozí rošty RELAZZO - terasové pochozí rošty RELAZZO - terasové pochozí rošty